Osobista strona Dartha Vadera na Mambo

Czego to człowiek nie znajdzie przez zupełny przypadek. Przeglądając nowości ze świata Mambo, znalazłem informację o oficjalnej stronie Dave’a Prowse – darthvader-starwars.com.
Jest to kolejny większy znany mi serwis, który korzysta z Mambo. Najwyraźniej coraz częściej ludzie wolą skorzystać z gotowca, niż prosić o pisanie czegoś od nowa. Czyżby w ramach cięcia kosztów? ;)

This entry was posted in Joomla!. Bookmark the permalink.

7 Responses to Osobista strona Dartha Vadera na Mambo

 1. MySZ says:

  tak. wszystko o czym sie pomysli, w rezultacie daje pieniadz. czas, ludzie, etc, to wszystko mozna przelozyc na pieniadze i koszty. ja dlatego uzylem wp, zamiast sam pisac (choc zaczelem ;) ), dlatego tak zrobil gandalf, ktorego nie podejrzewam o nieumiejetnosc napisania sobie cms’a, i takie tam.. ;) choc faktem jest, ze teraz pomagam rozijac larkowego core, ale to juz tylko szczegol… ;)

 2. Piotr Mikołajski says:

  Dlatego właśnie zastanawia mnie ta przemożna chęć napisania swojego mechanizmu bloga czy CMS-a mimo braku (często totalnego) wiedzy i umiejętności. O ile jeszcze rozumiem pisanie czegoś takiego dla poznania języków i szeroko pojętej nauki, o tyle nie rozumiem wyważania otwartych drzwi dla zasady.
  Moim zdaniem szkoda życia na tworzenie czegoś, co już zostało stworzone przez innych, jest wspierane, rozwijane i zawsze będzie lepsze od tego, co sam napiszę. Ale ja to truskawki cukrem… ;)

 3. MySZ says:

  hm.. ja pisze core dlatego, zeby bylo po mojemu… ;) i moze kiedys sprobowac na nim zarobic :)

 4. Piotr Mikołajski says:

  No, ale piszesz core niezależnie od swojego bloga, to zupełnie inna bajka. Tak BTW, to będę musiał rzucić na niego okiem w wolnej chwili. Zobaczę, co napsuli programiści i co musi poprawić humanista ;)

 5. MySZ says:

  chwilowo nie radze – wlasnie sie bardzo duzo zmienia, wieksza czesc jest przepisywana na nowo. jak skonczymy i uznam ze warto ruszac, to sam znac ;) i wtedy bede liczyl na konkretne uwagi, co ok a co be :)

  btw, cos Ci sie kodowanie or sth spsulo

 6. Piotr Mikołajski says:

  Aaaa… zmieniam i prostuję tłumaczenie i najwyraźniej coś przeoczyłem. Skleroza nie boli, ale jak widać na załączonym obrazku, już działa :)

 7. MySZ says:

  potwierdzam, juz jest ok ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>