Jak wybieram kandydatów?

Kilka osób zapytało mnie, jak wybieram kandydatów. Czym się kieruję, jaka jest kolejność, czy ma związek z upodobaniami politycznymi etc.
Otóż kolejność kandydatów nie ma żadnego związku z moimi poglądami politycznymi. Wiem, na kogo będę głosował w wyborach prezydenckich, co nie oznacza że serwis tej osoby będzie potraktowany ulgowo – nie ma lekko ;)
Nie wiem, na kogo będę głosował w wyborach parlamentarnych, o ile w ogóle będę. Magisterka z politologii pozwala na czytanie między wierszami, co daje sporo dodatkowych informacji. Teoretycznie poczucie obowiązku obywatelskiego nakłania mnie do pójścia na wybory, ale nie ma na kogo głosować. Wszak nie będę popierał partii, które rozdają lekką ręką kasę z moich podatków czy też chcą doprowadzić nas do sytuacji Białorusi czy innego Zimbabwe. Nie lubię też cwaniaków, którzy mają ciągoty totalitarne i chcą kontrolować wszystko i wszystkich. Czasy PRL się skończyły i paru (p)osłów powinno sobie to wreszcie zaaplikować do swoich łepetyn.
Mam nadzieję, że te wyjaśnienia zadowolą wszystkich zainteresowanych. A jak nie zadowolą, to trudno, kombinujcie sami, kogo nie lubię, a na kogo mogę zagłosować ;)

This entry was posted in Polska, Rózga. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>