Niepopularny Internet?

Przygotowując się do recenzji serwisów partyjnych zauważyłem coś ciekawego. Traktujemy Internet jako coś normalnego, a obecność w nim, jako rzecz oczywistą. Na tyle oczywistą, że „odpuszczenie” sobie tej formy komunikacji uważamy za coś nienormalnego.
Jak się jednak okazuje, niektóre z partii nie mają swoich serwisów WWW. Nie mam tutaj na myśli nowoczesnych, profesjonalnie przygotowanych i zarządzanych serwisów. Niektóre nie mają strony WWW w ogóle. Zero. Null.
Naprawdę wydawało mi się, że to dzisiaj jest już niemożliwe i naprawdę brak serwisów WWW tych kilku partii mnie mocno zdziwił. Na jakim oni żyją świecie? Nie zauważyli, że w Polsce Internet funkcjonuje już 11 lat?

A same recenzje serwisów publikowane będą według kolejności wylosowanej przez PKW. Pobawimy się w „dostępnościowy blok wyborczy”, choć w trochę innym wymiarze niż recenzje stron kandydatów ;)

This entry was posted in Ogólne, Polska, Rózga. Bookmark the permalink.

5 Responses to Niepopularny Internet?

 1. Riddle says:

  Nie bij piany tyle. ;) Pozdrawiam i życzę szybkich releasów. :P

  A do wpisu… cóż, Polska jest jedynym krajem UE w którym firma telekomunikacyjna jeszcze może pozyskać klientów, bo około (afaik) 13% jeszcze nie ma telefonu.

 2. krzychu says:

  Podziwiam twój pomysł – katować się tymi kwestiami politycznymi w TEN czas… i to jeszcze przeglądając Internet … no tak. Dla mnie sado-maso … ;)

 3. Piotr Mikołajski says:

  No cóż, z wykształcenia jestem politologiem i śledzę to wszystko przez cały rok. Teraz mam po prostu okazję na pokazanie rys na wypucowanych wizerunkach partii/polityków. A że złośliwa bestia ze mnie, to żal mi było przegapić taką okazję ;)

 4. krzychu says:

  No tak, to jest jasne. Mam podobne wykształcenie, ale jak widać odmienne pasje w części obserwowania polityków – tym bardziej polityków w Internecie. Dla mnie to strata czasu. :)

 5. Piotr Mikołajski says:

  Dla mnie to po prostu część patrzenia politykom na ręce, co jest normalne w społeczeństwie obywatelskim. Mam dość idiotów, dla których jedynym systemem operacyjnym jest Windows, a jedynym pakietem biurowym MS Office. Boję się też matołów dowolnej płci, którzy z trybuny sejmowej potrafią powiedzieć, że programy komputerowe pisze się w Wordzie. Takich ludzi należy eliminować ze wszelkich gremiów decyzyjnych. Jeżeli w wyniku mojej pisaniny choćby jeden głos nie trafi na ich konto, to będę z tego zadowolony. Nie ukrywam jednak, że za sukces uznam porażkę takiego kretyna w wyborach ;)

  Inna rzecz, że tego obywatelskiego społeczeństwa u nas niewiele…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>