Bombowy Kaczor

Lesiu Kaczyński stanął na wysokości zadania i podczas konferencji prasowej pokazał swój intelekt. Konferencja prasowa dotyczyła dzisiejszych „zamachów” bombowych i wiadomo, że tego typu konferencje oglądają potencjalni terroryści. Część pakunków posypana byłą substancją, która wprowadziła policyjne psy w błąd, sugerując że atrapy zawierają prawdziwy ładunek bojowy. Otóż Kaczyński najwyraźniej nie byłby sobą, gdyby nie wymienił nazwy tej substancji.

Wierszyk Stróż Jasia autorstwa Andrzeja Waligórskiego mi się przypomniał, a ściślej puenta. Czemu, cholera, to jest ciągle aktualne?

This entry was posted in Ogólne, Polska. Bookmark the permalink.

2 Responses to Bombowy Kaczor

 1. Nie słuchałem kaczora. A ta substacja to nie była aby *********? (tak w jakiś niusach napisano) Akurat o tym, że ********* jest częścią materiałów wybuchowych wiem i ja, choć nie podłożyłem w życiu żadnej bomby. Czytałem natomiast Tajemniczą Wyspę.

  Oczywiście bardzo znaczące, że prezydent Kaczyński nie mógł przerwać urlopu, aby stawić się na procesie przeciwko niemu, ale na konferencję, gdzie może się zaprezentować stanowczo i zdecydowanie mógł. Jakby jeszcze fuknął „Spieprzaj terrorysto”, to chyba zamachów już by żadnych nie było. :)

  A sama akcja mnie troche przeraża jednak… Choć kto wie, może się okaże, że to były jednak ćwiczenia, ale podwójnie tajne, przez społeczeństwem i przed policją. :>

 2. Bezwstydnie wyedytowałem Ci komentarz ;)
  Co prawda znalezienie instrukcji budowy bomby nie jest problemem, jak też mieszanek różnych wybuchowych zabawek, ale nie chcę tego nikomu ułatwiać.

  Co do akcji… wczoraj naszły mnie podejrzenia, że to jest chwyt reklamowy Kaczora. Dzięki tej akcji prawdziwi patrioci będą widzieli, że tylko Kaczor jest zaporą dla pedalstwa, które to pedalstwo rozlewa się wszędzie. Co więcej – pedalstwo zaczyna być groźne, a „miękki Tusk” pedalstwu się przeciwstawiał nie będzie.
  Jeżeli Kaczor dojdzie do władzy, to winni tej akcji nie zostaną wykryci, a podobne wyczyny się już nie powtórzą. Ot, taka prosta zagrywka socjotechniczna, żeby tych kilka głosów zdobyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>