Krzemowe remedium

Krzemowe remedium

Krzemowe remedium to doskonała książka, którą odkryłem zupełnie niedawno. Napisana została w 1995 roku i mniej więcej 95% treści nadal jest aktualnych. Od czasu do czasu będę sobie pozwalał na wrzucanie cytatów ;)
Gdyby ktoś chciał kupić sobie egzemplarz, to polecam serwis www.tanieksiazki.com.pl, skąd bezwstydnie hotlinkuję okładkę.

This entry was posted in Media, Ogólne, WWW & Net. Bookmark the permalink.

3 Responses to Krzemowe remedium

 1. Bellois says:

  O, naprawde tanie ksiazki! A nawiasem mowiac, wiesz o tym, ze niektorzy uwazaja hotlinkowanie za zlo w czystej postaci? ;)

 2. siek says:

  Właśnie jestem w trakcie jej czytania i przyznam, że mordują się z nią już dosyć długo. Na pewno nie jest to lektura, którą można się „zaczytać”, ale fakt, że autor prezentuje ciekawe spojrzenie na okolice sieci, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że książka została napisana ponad 10 lat temu.

 3. @ Bellois
  Sam uważam hotlinkowanie za zło, ale w tym wypadku udzielam sobie dyspensy. W końcu w zamian za jeden obrazek reklamuję ich księgarnię ;)

  @ Siek
  Z tym „na pewno” nie byłbym taki wyrywny. Sam przeczytałem książkę od dechy do dechy, głównie z jednego powodu – książka jest bardziej aktualna, niż chciałbym to przyznać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>