Dlaczego będę głosować na PiS?

Na forum programu „Szkło Kontaktowe” można znaleźć doskonały post autorki o ksywie Alutka, z którym zgadzam się w 100%.

Ponieważ nie wiem, czy zbrodnicza i siepacka załoga cenzorów TVN24 nie usunie tego posta, pozwalam sobie zacytować go w całości:

Witam. Pozwólcie Kochani, że przedstawię dalszą część wywodu, w której uzasadnię, że teraz na pewno oddam mój głos na PiS. Odsłony poprzednie opisywały okres od kampanii wyborczej do objęcia przez pana prezesa fotela premiera. Może więc dalej.
Pan Kaczyński expose w parlamencie wygłosił. Aż się łza w oku zakręciła, takie było uroczyste. I słusznie zauważył jeden z posłów PiS, choć nie pamiętam który, bo tylu ich pan premier ma, że było to jedno z najważniejszych wystąpień w dziejach. I dobrze powiedział. Zaraz też ten Tusk, co go nie lubię, zauważył, że pan Kaczyński nie wspomniał nic o Niemcach. Patrzcie go jaki skrupulatny. Niemcy mamy pod bokiem, a tu trzeba zabiegać o przyjaźń krajów afrykańskich czy azjatyckich. Poza tym nikt nie będzie prezesowi PiS wmawiał, że białe to białe, a czarne to czarne.
Pan Kaczyński obiecał, że Giertychowej amnestii nie cofnie. I dobrze. Po co młodzież stresować? W szkole nie wolno na nią głosu podnieść a co dopiero słusznie zdanej matury pozbawiać. Młodzi mają teraz wakacje, więc nich odpoczywają a nie będą się martwić jakimiś maturami. Z drugiej strony pan premier powiedział, że z panem ministrem poważnie porozmawia. Widać nie boi się go, choć tamten o dwie głowy wyższy. I tak ma być. Szef rządu ma być twardy. Nie to, co ten poprzedni, Marcinkiewicz, co tylko tańczyć umiał. Zresztą pan Kaczyński nie boi się nikogo. Lepperowi tez w oczy spojrzał i się nie bał, choć tamten przecież bokser i jak trzeba to w papę wali.
Pan Wildstein ostanie na stanowisku. I dobrze. Nie po to PiS telewizję przejmował, KRRiT w wysokości 10 mln. zł. dofinansował, aby go teraz zwalniać. A przy okazji zwolni tę Olejnik, co te trudne pytania posłom zadaje. Przyznać muszę, że się nasi trochę u niej gubią w odpowiedziach, nie to co w TV Trwam, gdzie mogą się nagadać do woli i nikt im nie przerywa. Temu Lepperowi to się już w głowie przewraca. Koalicja koalicją, ale telewizja musi być nasza.
Pan Macierewicz będzie WSI likwidował. I dobrze, bo to fachowiec. A sam pan prezes powiedział, że szukał, ale lepszego nie mógł znaleźć. Tylko ten Tusk, co go nie lubię, larum podniósł. Nie powinno to dziwić. Wszak go urzędu razem z Wałęsą pozbawił w trakcie nocnej zmiany, tak, ze cały rząd poleciał. A tak pan Macierewicz dokończy dzieła, które zaczął tyle lat temu. Widać cierpliwość popłaca. Swoją drogą zastanawiam się ilu jeszcze fachowców z rządu Olszewskiego pan Kaczyński nam przywróci.
Ten Tusk, co go nie lubię znowu wrzask podniósł, że PiS przy ordynacji majstruje, a warszawscy radni zmieniają granice okręgów wyborczych. Co on się z choinki urwał? A kiedy mają to robić? Przecież wybory za pasem, a pan Kaczyński nie po to wybory wygrał, żeby je teraz przegrać w samorządach. I nie przeszkodzi temu ten Tuskowy blok. Poza tym Warszawa juz jest nasza, bo się na tę Waltz kwity znalazły. A pani Waltz twierdzi, że oszczędności ludziom uratowała. Jasne. Przecież wszyscy wiedzą, że liberały to aferały.
Tylko ta Gilowska twierdzi, że jest niewinna. Szkodziła Tuskowi, szkodzi i Kaczyńskiemu. Myślę, że pan premier nie weźmie jej do rządu. Kiedyś to socjalne, przepraszam, solidarne państwo musi wprowadzić.
Tak więc sprawy kraju idą w dobrym kierunku, a ja tym razem na pewno zagłosuję na PiS. Tego możecie być pewni.

Sami powiedzcie, jak po przeczytaniu powyższej analizy można na PiS nie głosować? ;)

This entry was posted in Media, WWW & Net. Bookmark the permalink.

5 Responses to Dlaczego będę głosować na PiS?

  1. Już lece do urny :D

  2. walth says:

    łubudubu łubudubu… itd itd… No faktycznie, GDZIE te URNY! (na prochy)

  3. krzychu says:

    ‚zbrodnicza i siepacka’ ;) ) słodkie.

  4. Renata says:

    No proszę, a czlowiek zył w takiej nieświadomości… teraz już wiem na kogo głosować!!! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>