Mistrzowie?

Fanem piłki kopanej nie jestem, ale mecz finałowy w większej części obejrzałem. Włosi wygrali przez karne i wygrali niezasłużenie. Francja grała o niebo lepiej, była bardziej zaangażowana, agresywna (nie mam tu na myśli „baranka” Zidane) i nie stosowała aktorstwa. Echhh…

P.S. Nareszcie spokój i normalny program TV oraz mniej idiotycznych reklam ;)

This entry was posted in Ogólne. Bookmark the permalink.

2 Responses to Mistrzowie?

  1. TroPtyN says:

    Tak to już jest z karnymi – wielka loteria. :-( Wygrywa ten, kto ma mocniejszą psychikę i więcej szczęścia.

    Koniec mundialu to koniec głupich reklam. Ale ja ich tak bardzo w sumie nie odczułem. Może dlatego, że prawie nie używam telewizora? ;-)

  2. Miro says:

    Kibicowałem Włochom od początku mundialu. Jednak trzeba przyznać, nie popisali się w meczu finałowym. Ale nie zgodze się z twierdzeniem, że nie zasłużyli na tytuł mistrzów świata. Bo moim zdanie dostali puchar w pełni zasłużenie. Chociażby za mecz z Niemcami.
    A Zizu zastał piłkarzem mundialu… to jest ciekawe. Swoją drogą zastanawiam się co też takiego Zidane usłyszał, że musiał uciec się do niewerbalnych argumentów. ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>