WordPress 2.0.5

Właśnie trafiłem na informację, że wypuszczono na świat nową wersję WordPressa — 2.0.5. Uprasza się wszystkich użytkowników o zainstalowanie nowej wersji, która zawiera sporo poprawek i łat bezpieczeństwa.

Swoją drogą końcówka października to sporo uaktualnień — IE 7, Firefox 2.0 i WordPress… to cieszy :)

This entry was posted in WWW & Net, Wordpress. Bookmark the permalink.

6 Responses to WordPress 2.0.5

 1. krzychu says:

  Wordpressa aktualizowałem dopiero raz w życiu — jakoś tak się zawsze obawiam tej operacji :)

 2. Dlaczemuż? ;)
  Rozumiem obawy przy jakimś skomplikowanym i mocno przerobionym WordPressie, ale aktualizacja standardowej instalacji to czysta przyjemność :)

 3. Hadret says:

  Qfa, co to za matematyczne łamigłówki! Skąd mam wiedzieć ile to jest 3+3? Człowiek nie rodzi się z taką wiedzą! :P

  Anyway, WordPressa aktualizuje się bezproblemowo (choć kopię bazy danych warto mieć – na wszelkiego wypadka), ale nic mnie tak nie irytuje jak aktualizacja skinów, np. K2. Dość mocno ją modyfikuję i późniejsze przywrócenie ustawień zajmuje czas [:

 4. Hmmm… może to zabrzmi głupio, ale jak się aktualizuje skórkę do WP? Czy K2 wstawia do skórek jakieś cuda, że trzeba dokonywać aktualizacji?
  Pytam, bo we wszystkich projektach, w których użyłem WP, skórek nie zmieniam — aktualizacje do wyższej wersji WordPressa omijają skórki…

 5. btd says:

  No w k2 jest dosyc zmian i co jakis czas wychodza nowe wersje z nowymi bugami i featurami ;-) A jak sie jeszcze w skorce samemu miesza to wrzucenie nowej skorki powoduje ze trzeba od nowa dopasowywac. I tak w kolko :)

 6. Heh… to ja chyba jednak wolę zrobić coś własnoręcznie — mniej problemów ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>