Archiwum WordPressa

Pojawienie się wersji 2.1 WordPressa wywołało wśród części użytkowników lekkie zamieszanie. Niektórzy nie mogą się na niego przesiąść z powodu starszych wersji oprogramowania na serwerze, innym aktualizacja się nie powiodła z różnych przyczyn, np. zbytniej ingerencji wtyczek w strukturę bazy danych.

Do niedawna tacy nieszczęśnicy byli na straconej pozycji, bo na ogół mało kto miał w domowym archiwum sprawną starszą wersję instalacyjną WordPressa. Na szczęście zespół stanął na wysokości zadania i od 24 stycznia możemy się cieszyć oficjalnym archiwum z paczkami instalacyjnymi wszystkich wersji WordPressa.

Tak, to nie pomyłka, dostępne są absolutnie wszystkie wersje, łącznie z kompletem wersji beta i Release Candidate. Programiści mogą zapoznać się z historią zmian, a kolekcjonerzy mogą uzupełnić zbiory. Miłej zabawy ;)

This entry was posted in WWW & Net, Wordpress. Bookmark the permalink.

9 Responses to Archiwum WordPressa

 1. Tomasz Topa says:

  Oo… W końcu nie będzie trzeba śmigać po Google i na chybił-trafił sprawdzać pod którym linkiem się jeszcze zachowała stara paczka :)

  Ale małego zonka tam widzę przy sortowaniu… Wszystkie wersje 2.0.x są przed 2.0 :)

 2. Ano coś im sortowanie nie wyszło, ale to detal. Grunt, że wszystkie wersje są w jednym miejscu i można wyszukać najbardziej potrzebną… z czego zresztą zdążyłem już skorzystać ;)

 3. Pingback: www.wpigulce.net

 4. RAFi says:

  Nie mają 2.0.2 i 2.0.3. Jakby ktoś potrzebował, to niech da znać. ;>

 5. O widzisz, faktycznie są braki. A wydawało mi się, że wczoraj widziałem komplet…

 6. krzychu says:

  A mnie nowa wersja Wp zasmuciła. Otóż zmienia ona znacznie strukturę w bazie… Chciałem opuścić WP, bo jakoś nie mogę się do niego przekonać i przesiąść na Texpattern – jest tam skrypt importujący z WP do TXP, ale ona już nie działa na nowej bazie danych z WP 2.1 … no i qpa.

 7. Krzychu, jesteś pierwszą znaną mi osobą, której WordPress nie pasuje :)
  Narzędzia importujące z pewnością zostaną uaktualnione, ale dziwi mnie Twój wybór czegoś, co nie obsługuje trackbackapingbacka. Jak nie kombinować, to trochę utrudnienie życia sobie i innym — jednak jakoś ta blogosfera musi funkcjonować ;)

 8. krzychu says:

  No cóż – dziwny bywam czasami :)
  Nie utrudnię nikomu i niczego. Sam zobaczysz. Na chwilę obecną do TXP chcę przenieść http://camera.art.pl – sprawa ew. przenosin bloga to pieśń przyszłości, bo nie ma importera z NucleusCMS do TXP. A szkoda.

 9. Ale czemu akurat Textpattern? Innymi słowy co w nim jest takiego, czego nie ma w WordPressie? Bo w WP też możesz wyłączyć trackbacki i pingbacki ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>